NIEPUBLICZNE LICEUM
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KŁODZKU

MEDICAL...

OD DZISIAJ - TWOJA SZKOŁA

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące „MEDICAL” w Kłodzku to szkoła niepubliczna posiadająca uprawnienia szkoły publicznej. Istnieje od 1 września 2015 roku.
Jesteśmy jedynym w regionie liceum akademickim pod patronatem Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku - ten patronat otwiera naszym licealistom wyjątkową możliwość praktyki na specjalistycznym sprzęcie Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku.

"MEDICAL" realizuje program przeznaczony dla liceów ogólnokształcących i doskonale przygotowuje ucznia do egzaminu maturalnego, ale codzienną misją naszej kadry jest tworzenie przyjaznej, otwartej atmosfery, szacunku i empatii dla każdego członka społeczności szkolnej. Tworzymy liceum, które ma być dla naszego ucznia dobrym, bezpiecznym miejscem, sprzyjającym życzliwym spotkaniom i budowaniem serdecznych relacji.