Egzamin Ósmoklasisty – powodzenia!

Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami ważne dni pełne wyzwań, emocji i nowych możliwości. Egzamin ósmoklasisty to kolejny krok na drodze do realizacji Waszych marzeń i wyboru przyszłej szkoły.
Życzymy Wam spokoju, koncentracji oraz wiary we własne możliwości. Pamiętajcie – wiedza, którą zdobywaliście przez lata, jest z Wami, a każdy egzamin to szansa, by pokazać swój potencjał.

Cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego „Medical” trzyma za Was mocno kciuki! Powodzenia!