2020/2021

do Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego „MEDICAL” w Kłodzku
na rok szkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie
rozumiejąc Wasz niepokój związany z brakiem informacji na temat harmonogramu przyjmowania uczniów do szkół ponadpodstawowych, zamieszczamy do pobrania wnioski o przyjęcie do liceum ogólnego oraz oddziału sportowego. Po wypełnieniu odpowiedniego wniosku /bez załączników/ prosimy o wysyłanie go drogą mailową na adres sekretariatu szkoły lub drogą pocztową.

W załącznikach znajdują się ponadto inne informacje, takie jak Regulamin rekrutacji do oddziału sportowego oraz oferta szkoły. Regulamin rekrutacji zostanie uzupełniony o terminy, jak tylko będzie to możliwe.

Czekamy na Was.

Najnowocześniejsza szkoła posiadająca uprawnienia szkoły publicznej

Od pierwszej klasy realizujemy przedmioty w zakresie rozszerzonym:
język angielski, biologia, chemia

Nasze mocne strony:

•  nowoczesny i przyjazny obiekt edukacyjny,
  • świetnie wyposażone pracownie dydaktyczne,
  • wysoko wykwalifikowaną kadrę, a wśród niej wielu pracowników naukowych wyższych uczelni medycznych,
  • brak wpisowego,
  • najniższe czesne w regionie,
  • kurs prawa jazdy kategorii „B” – gratis.

Proponowane rozszerzenia i zwiększona liczba godzin z języka polskiego i matematyki, wiodących przedmiotów maturalnych, umożliwiają zdobycie gruntownej wiedzy niezbędnej do pomyślnego zdania egzaminu maturalnego, przygotowanie do studiów wyższych oraz szkół pomaturalnych i policealnych.

REKRUTACJA WCIĄŻ TRWA! ZAPRASZAMY

TESTY DO KLASY SPORTOWEJ

Testy sprawnościowe odbędą się w drugiej połowie sierpnia 2020 r. na terenie OSiR Kłodzko, ul. Kusocińskiego 2. O dokładnym terminie poinformujemy Państwa na stronie internetowej szkoły oraz telefonicznie.