Szczepienia przeciwko COVID-19

Szczepienia przeciwko COVID-19

Kampania informacyjna #SzczepimySię ma informować, uświadamiać i rozwiewać wszelkie wątpliwości na temat szczepionki przeciwko COVID 19. Kampania jest  szeroko nagłaśniana  za pomocą różnych form masowego przekazu.

Do skorzystania ze szczepień zachęcamy naszych Uczniów, Rodziców, Opiekunów. Rozmawiamy, uczymy, edukujemy – wszystko po to aby uświadamiać, że warto się zaszczepić. Odsyłamy  do rzetelnych i sprawdzonych informacji  zamieszczonych na portalu   gov.pl/SzczepimySie. Oprócz najważniejszych tematów dot. szczepionek znajdziecie tam również wypowiedzi ekspertów.

Poniżej adres mailowy pod którym znajdziecie Państwo  wiele przydatnych filmów i grafik. Zachęcamy Was do ich ściągania i szerokiego rozpowszechniania. Możecie je swobodnie publikować i rozsyłać do rodziny, przyjaciół i znajomych. Wspólnymi siłami wygramy walkę z koronawirusem.


https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow