Kamila Prymus, jesteśmy z Ciebie dumni!

Dzisiaj w Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Nowej Rudzie Drogosław miały miejsce powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. 🔥🚒🚨
W rywalizacji wzięło udział ponad 30 osób, podzielonych na 3 grupy wiekowe, z czego
naszą jednostkę reprezentowała czwórka mocnych zawodników.
Turniej składał się z dwóch etapów – część pierwsza to test pisemny, natomiast część druga to finał ustny, do którego kwalifikują się osoby z najwyższą ilością zdobytych punktów. Nasze dwie druhny, po napisaniu części pisemnej, zakwalifikowały się do etapu ustnego.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i za wykazanie się ogromną wiedzą na temat pożarnictwa.🚨🚒🧯🔥
Szczególnie chcielibyśmy pogratulować Jessice Redo, która zdobyła pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej, 👏🏼💪🏼kwalifikując się tym samym do eliminacji Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.‼️