1 czerwca – drzwi otwarte

1 CZERWCA
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA

a tymczasem…. w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym „MEDICAL” w Kłodzku trwały „Drzwi otwarte”.
Z naszego zaproszenia skorzystało wielu uczniów. Zadbaliśmy o dobrą zabawę i świetną atmosferę.
Zaprezentowaliśmy Naszą szkołę od środka: pracownię komputerową i chemiczną, gabinet kosmetologiczny i masażu. Wszyscy goście zapoznali się z pracą ratowników medycznych i pielęgniarek.
Przedstawiona została szczegółowa oferta szkoły na rok szkolny 2021/2022, która wzbudziła ogromne zainteresowanie. Uczestnicy docenili fakt, że wszystko mogli zobaczyć z bliska, dotknąć, wziąć aktywny udział w proponowanych zajęciach. Duże emocje wzbudziła akcja pożarnicza przeprowadzona przez OSP z Jaszkowa Dolna oraz działania GOPR-u.
Najbardziej obleganym miejscem była strefa relaksu: bujane leżaki otulone ciepłem promieni słonecznych dodawały sił i energii.
Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli w tym radosnym dniu i zapraszamy wszystkich tych, których jeszcze u Nas nie było.

Drzwi Szkoły są zawsze otwarte.
Czekamy na Was.