Szanowni Rodzice,

w dniu 25 czerwca 2021 r. zakończył się czas nauki. Wyjątkowy rok szkolny 2020/2021 upłynął m. in. za pośrednictwem komputera-zdalnie.

Dla wielu z Państwa dom zmienił się w szkołę. Było to bardzo trudne i wymagało wiele wysiłku.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i życzliwości wszyscy uczniowie z powodzeniem zostali klasyfikowani i promowani do kolejnej klasy.

Wielu z nich otrzymało promocję z wyróżnieniem i nagrodami.

Najważniejsze jest jednak to, że utrzymały się pozytywne relacje między członkami społeczności szkolnej, zawiązane przyjaźnie, otwartość i empatia zbudowane przed pandemią.

Tę misję będziemy kontynuować.

Wspólnie z Państwem cieszę się, że nadszedł czas wakacji-zasłużonego wypoczynku.

Dziękując za każde miłe słowo, wspólne rozmowy, uśmiech i wsparcie życzę nam wszystkim radosnych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Do zobaczenia z nowymi siłami  1 września 2021 r.

Dyrektor Szkoły Agnieszka Gumna